Buty Lonzo Balla beda kosztowaly od 495 do 995 dolarow

Lonzo Ball, młoda gwiazda koszykówki uniwersyteckiej, nie zagrał jeszcze ani jednego meczu w NBA, a już wydaje swoje własne buty. Nie zdarza się to zbyt często, ale można na to przymknąć oko. Jednakże z ceną już nie będzie tak łatwo. Nowe buty będą kosztowały fortunę, bo od $495 do $995 dolarów!

Kilka tygodni temu ojciec zawodnika LaVar zapowiedział, że chce kontrakt na 1 miliard dolarów za swoich trzech synów. Został szybko sprowadzony na ziemię, a największe marki od razu wycofały się z negocjacji. Ten się zawziął i zapowiedział współpracę z którąś z marek z Chin, co również nie przyniosło skutku. Zatem nie pozostało nic innego jak wydać buty pod swoją własną marką, którą nazwano Big Baller Brand.

Sam model będzie się nazywał ZO2, a wersję Prime którą widzicie na zdjęciach wyceniono na $495 dolarów. To cena podstawowa. Wersja limitowana z autografem, lustrem, specjalnym pudłem i podświetleniem została wyceniona na bagatela $995 dolców! Szok!

Sam but pokryty jest skórą w kolorze czarnym o fakturze skóry pytona. W środku mamy złotą wyściółkę. Z kolei na tyle mamy błyszczącą lakierowaną skórę z logotypem BBB oraz logiem modelu na pięcie. Całość spoczywa na czarnej podeszwie z przezroczystym spodem.

Na razie można składać wstępne zamówienia, dostawa przewidziana jest na listopad bieżącego roku. Zamówienia można składać na oficjalnej stronie Big Baller Brand.

 

Buty Lonzo Balla beda kosztowaly od 495 do 995 dolarow-1 Buty Lonzo Balla beda kosztowaly od 495 do 995 dolarow-2 Buty Lonzo Balla beda kosztowaly od 495 do 995 dolarow-3 Buty Lonzo Balla beda kosztowaly od 495 do 995 dolarow-4 Buty Lonzo Balla beda kosztowaly od 495 do 995 dolarow-5 Buty Lonzo Balla beda kosztowaly od 495 do 995 dolarow-6 Buty Lonzo Balla beda kosztowaly od 495 do 995 dolarow-7 Buty Lonzo Balla beda kosztowaly od 495 do 995 dolarow-8

Reklama
koszulki nba nike