Under Armour prezentuje Curry 3Zero na Playoffy

Under Armour zaprezentowało oficjalnie nowe buty do koszykówki Curry 3Zero, na które nie będziesz musiał długo czekać. Zostały przygotowane na tegoroczne Playoffy.

Konstrukcja buta oparta jest na przewiewnej siateczce, która w newralgicznych miejscach pokryta jest technologią Fuse w celu ich wzmocnienia. Do tego dochodzi asymetryczne wiązanie, które ma lepiej dopasować cholewkę do stopy. Nie zapominajmy o podeszwie, w której znajdziecie Charged Cushioning. To właśnie ta technologia odpowiada za ochronę stóp i nóg. But pojawia się w barwach Golden State Warriors, czyli doominacja koloru niebieskiego z akcentami i dodatkami w kolorze żółtym i białym.

Premiera butów Under Armour Curry 3zero została ustawiona na 15 kwietnia, a ich cena nie będzie wygórowana i będzie je można kupić za $120 USD.

Under Armour prezentuje Curry 3Zero na Playoffy-1 Under Armour prezentuje Curry 3Zero na Playoffy-2 Under Armour prezentuje Curry 3Zero na Playoffy-3 Under Armour prezentuje Curry 3Zero na Playoffy-4 Under Armour prezentuje Curry 3Zero na Playoffy-5

Reklama
koszulki nba nike