Under Armour Curry 4 Parade-1

Kurz po finałach NBA już opadł, więc można zabrać się za prezentować kolejnej wersji butów jednego z mistrzów. Steph Curry w meczach finałowych zagra w nowych Under Armour Curry 4 w wersji Home oraz Away, ale okazuje się, że to nie koniec nowości w tym modelu.

Przed Wami wariant Parade, czyli kolorystyka Black / Gold. Jest to wariant, które miał na sobie Steph podczas ogromnej parady mistrzów po Oakland. Zgromadziła ona około miliona fanów Golden State Warriors. Cholewka buta została wykonana z czarnej przędzy, którą widzimy w górnych partiach buta, czyli w miejscu gdzie mamy język oraz na kołnierzu. Poniżej naniesiono panel w kolorze złotym. Ten drugi kolor pojawia się również na podeszwie, gdzie widzimy czarny logotyp SC. Od spodu jest ona półprzezroczysta.

Niestety konkretnej daty premiery opisywanych Under Armour Curry 4 jeszcze nie znamy. Być może pojawią się w okolicach jesieni.

Under Armour Curry 4 Parade-0 Under Armour Curry 4 Parade-2 Under Armour Curry 4 Parade-3 Under Armour Curry 4 Parade-5 Under Armour Curry 4 Parade-6 Under Armour Curry 4 Parade-7 Under Armour Curry 4 Parade-8 Under Armour Curry 4 Parade

Reklama
koszulki nba nike