Rookie-Dennis-Smith-Jr-podpisuje-wieloletnia-umowe-z-Under-Armour

Podczas tegorocznej przerwy między sezonami amerykańska marka Under Armour nie spoczywa na laurach tylko mocno pracuje nad rozwojem. Najciekawsze ruchy odbywają się przy okazji podpisywania umów z tegorocznymi debiutantami. UA podpisali już Josha Jacksona o czym oczywiście wspominaliśmy, a teraz swój podpis na umowie złożył Dennis Smith Jr.

Dennis podczas ligi letniej swoim zaangażowanie i agresywną grą podbił serca wielu fanów. Wielu ekspertów wróży mu wiele sukcesów w najbliższych latach, które spędzi w Dallas Mavericks. Dziewiąty wybór podczas draftu (aż dziwię się, że Knicks go odpuścili, ale podobno nie zgodził się na spotkanie) będzie prawdopodobnie grywał w butach sygnowanych nazwiskiem Stepha Curry’ego. Spekuluje się, że to właśnie brat Stepha – Seth namówił go do współpracy z Under Armour. Co do butów może wybrać również takie modele jak Drive 4 oraz Charged Controller.

Najnowsza umowa pomiędzy marką Under Armour a Dennisem Smithem Jr. ma trwać 3 lata. Podobno ma dostawać $2 mln dolarów za sezon co sprawia, że jest to jeden z lepszych kontraktów spośród debiutantów!

2014 Under Armour Elite 24

 

Reklama
koszulki nba nike