adidas Basketball będzie chciał wejść w 2018 rok z mocnym przytupem. Na pierwszy ogień pójdzie całkiem nowy model butów do koszykówki adidas BYW LVL1, który będzie częścią serii Boost You Wear. Poniżej przedstawiam ich pierwsze dokładne zdjęcia.

Jest to nawiązanie, a raczej kontynuacja serii z koncówki lat ’90 zatytułowane FYW (“Feet You Wear”). Charakteryzowały się one wtedy zaokrągloną podeszwą zewnętrzną i przylegającą niczym skarpeta cholewką. Wydaje się, że adidas przywróci ten sam klimat, ale w nowoczesnym ujęciu i technologiach.

Na zdjęciach widzimy buty, w których zadebiutowali Nick Young oraz Brandon Ingram. Można tam dostrzec zaokrąglone podeszwy zewnętrzne, ale wykonane już w technologii Boost.

Na chwilę obecną wszystko owiane jest tajemnicą, ale spekuluje się, że widoczne tu buty adidas BYW LVL1 powinny pojawić się w sprzedaży już w lutym bieżącego roku. Będą do zgarnięcia w polskim sklepie adidas Basketball.

adidas BYW LVL1 boost you wear-1 adidas BYW LVL1 boost you wear-2 adidas BYW LVL1 boost you wear-3 adidas BYW LVL1 boost you wear-4

Reklama
koszulki nba nike