Nike przywraca pierwsze buty LeBrona Jamesa Nike Air Zoom Generation-0

Nike szykuje się właśnie to arcyciekawej premiery butów. Już za chwilę, na sklepowe półki powrócą Nike Air Zoom Generation w oryginalnej wersji!

Dlaczego jest to takie ważne? Ano dlatego, że jest to pierwszy model butów, w których LeBron James zadebiutował w NBA w meczu przeciwko Sacramento Kings. Dla przypomnienia na tyle widzimy wzór i element, który inspirowany był Hammerem H2, którego LeBron dostał od swojej mamy jeszcze w liceum. Jedyną różnicą jest tu fakt, że mamy to w metalicznej czerwieni zamiast w chromie. Na przodzie but ma białą skórę, na boku czarny balistyczny nylon. Na czarnym tle widzimy białą łyżwę z czerwoną obwolutą.

Premiera widocznych tu butów LeBrona Jamesa – Nike Air Zoom Generation OG przewidziana jest na 26 sierpnia. Sprawdzajcie wtedy sklep Nike pod tym linkiem.

Nike przywraca pierwsze buty LeBrona Jamesa Nike Air Zoom Generation-1 Nike przywraca pierwsze buty LeBrona Jamesa Nike Air Zoom Generation Nike przywraca pierwsze buty LeBrona Jamesa Nike Air Zoom Generation-2 Nike przywraca pierwsze buty LeBrona Jamesa Nike Air Zoom Generation-3 Nike przywraca pierwsze buty LeBrona Jamesa Nike Air Zoom Generation-4 Nike przywraca pierwsze buty LeBrona Jamesa Nike Air Zoom Generation-5

Reklama
koszulki nba nike