Trzeba przyznać, że pro model Paula George’a od Nike Basketball jest jednym z ciekawszych na rynku, po które na serio warto sięgnąć. Jakiś czas temu zaprezentowałem Wam w jednym z moich artykułów 10 najważniejszych rzeczy, które musisz o nich wiedzieć. Dziś mam dla Was kolejną arcyciekawą porcję informacji. Tym razem przyjrzymy się butom Nike PG1 od środka. Zobaczymy z jakich materiałów zostały zrobione i jak mają system amortyzacji.

Z wyżej wspomnianego artykułu dowiesz się wszystkie co trzeba, no ale czy nie jest zabawniej i ciekawiej zobaczyć na własne oczy jak wygląda od środka bohater tego wpisu? No to zaczynamy.

Po pierwsze widzimy tu ewidentnie, w którym miejscu został zamontowany system Zoom Air. Widzimy go od spodu podeszwy w okolicach śródstopia, na przodzie buta. Niestety nie jest to jakaś zbyt duża jednostka. Wymiary systemu to 55mm na 83,6mm przy grubości 8,1mm. Z kolei sama podeszwa to pianka phylon. W podeszwie znajdziemy jeszcze płytkę z włókna węglowego i to dość sporą, która jest wsparciem przy naturalnych ruchach skrętnych stopy. Ciekawostką w tym modelu jest system Flywire, który zamiast być połączony z wiązaniem jest zaciągany przez zapięcie na rzep.

Nie pozostaje mi już nic innego jak zaprosić do poniższej galerii i samemu zobaczyć jak wyglądają buty od środka.

Wszystkie aktualne nowości o tym modelu znajdziesz pod tym linkiem. Z kolei buty Nike PG1 kupisz w oficjalnym sklepie Nike.

Nike PG1 [OD SRODKA]-0Nike PG1 [OD SRODKA]-2 Nike PG1 [OD SRODKA]-3 Nike PG1 [OD SRODKA]-4 Nike PG1 [OD SRODKA]-5 Nike PG1 [OD SRODKA]-6 Nike PG1 [OD SRODKA]-7 Nike PG1 [OD SRODKA]-8 Nike PG1 [OD SRODKA]-9 Nike PG1 [OD SRODKA]-10 Nike PG1 [OD SRODKA]-11 Nike PG1 [OD SRODKA]-12 Nike PG1 [OD SRODKA]-13

Nike PG1 [OD SRODKA]-1 Nike PG1 [OD SRODKA]-14 Nike PG1 [OD SRODKA]-15 Nike PG1 [OD SRODKA]-16 Nike PG1 [OD SRODKA]-17 Nike PG1 [OD SRODKA]-18 Nike PG1 [OD SRODKA]-19 Nike PG1 [OD SRODKA]-20 Nike PG1 [OD SRODKA]-21 Nike PG1 [OD SRODKA]-22 Nike PG1 [OD SRODKA]-23 Nike PG1 [OD SRODKA]-24 Nike PG1 [OD SRODKA]-25

Wszystkie aktualne nowości o tym modelu znajdziesz pod tym linkiem. Z kolei buty Nike PG1 kupisz w oficjalnym sklepie Nike.

Reklama
koszulki nba nike