Nike PG1 Glacier Grey

Paul George wprawdzie w tym sezonie sukcesu nie odniósł, ale jego model Nike PG1 został bardzo dobrze przyjęty. Nie dziwi więc fakt, że Nike Basketball szykuje się do następnej premiery. Przed Wami jedna z najświeższych wersji nazwana Glacier Grey, która już za kilka dni wpadnie na sklepowe półki.

W tym przypadku buty zostały wykonane z zamszu na bokach i tyle oraz siateczki na przodzie. Oba materiały zostały zabarwione na kolor szary. Przy czym zamsz został dodatkowo nakropiony na ciemno i naniesiono na niego kontrastowego Swoosha. W ciut jaśniejszym odcieniu szarości jest podeszwa z Zoomem na przodzie i ciemnym spodem. Kropką nad i są czerwone akcenty na spodzie podeszwy i na wkładkach.

Premiera opisywanych butów do koszykówki Nike PG1 przewidziana jest na 19 maja w sklepie Nike Basketball. W międzyczasie sprawdź również poprzednie wersje tych butów.

Nike PG 1 Glacier Grey-1 Nike PG 1 Glacier Grey-2 Nike PG 1 Glacier Grey-3 Nike PG 1 Glacier Grey-4 Nike PG 1 Glacier Grey-5 Nike PG 1 Glacier Grey-6

 

Reklama
koszulki nba nike