Nike PG1 Game Royal

Już niedługo premiera butów Nike PG1 w kolorystyce Light Aqua. To jednak nie koniec nowości od Nike Basketball, ponieważ już niedługo pojawi się kolejny wariant w tym modelu. Mam tu na myśli wersję Game Royal, którą widzicie poniżej na oficjalnych zdjęciach amerykańskiej firmy.

Jeden z najlepszych tegorocznych butów nadchodzi w wersji z siateczką na przodzie i zamszem na bokach, które to zostały zabarwione na ciemny odcień koloru niebieskiego. Przełamano to bielą na bocznych łyżwach, a podeszwa z Zoomem pod śródstopiem została zabarwiona na biało i dodatkowo nakropiona. Spód podeszwy natomiast to kolor czarny. Detale jak sznurowanie czy umieszczone nad nim zapięcie na rzep, którego zadaniem jest trzymanie stopy zostały zabarwione na kolor cholewki.

Widoczne tu buty Paula George’a, czyli Nike PG 1 powinny pojawić się w najbliższych dniach/tygodniach w sklepie pod tym linkiem.

Zanim buty pojawią się w sklepach zobacz jak wyglądają od środka przecięte na pół.

Nike PG1 Game Royal-1 Nike PG1 Game Royal-2 Nike PG1 Game Royal-3 Nike PG1 Game Royal-4 Nike PG1 Game Royal-5 Nike PG1 Game Royal-6

Reklama
koszulki nba nike