Po kilku tygodniach od premiery bytów Nike PG1 można śmiało stwierdzić, że ekipa Nike Basketball wstrzeliło się w rynek idealnie. Cieszy zatem fakt, że w sklepach pojawiają się następne wersje kolorystyczne takie jak chociażby ta widoczna poniżej.

Przed Wami wariant nazwany Black Ice, w którym połączono z sobą dwa materiały. Przód cholewki to siateczka, natomiast drugim materiałem jest zamsz. Ten drugi pokrywa zdecydowaną większość cholewki, od zapięcia na rzep aż po piętę. Oba materiały zostały zabarwione na czarno, podobnie jak detale w postaci bocznej łyżwy czy sznurowania i zapięcia. Całość postawiono na białej podeszwie z nakropieniem pod palcami. Niestety spód podeszwy jest półprzezroczysty i błękitny, więc może być ciężko na samym początku z dobrą trakcją.

Mam dla Was dobrą wiadomość, ponieważ buty Paula Georga, czyli Nike PG1 widoczne tu na zdjęciach są do kupienia w polskim sklepie Nike Basketball.

Nike PG 1 Black Ice-1 Nike PG 1 Black Ice-2 Nike PG 1 Black Ice-3 Nike PG 1 Black Ice-4 Nike PG 1 Black Ice-5 Nike PG 1 Black Ice-6

 

Reklama
koszulki nba nike