Nike LeBron Soldier 11 White Ice

Ledwo co Wam prezentowałem buty Nike Soldier 11 w wersji opisywanej jako Bred, a już musze odpalać panel admina i smarować wpis dotyczący kolejnego wariantu. Zatem na ekranach widzicie właśnie świeżutką kolorystykę White Ice.

Jedno z najnowszych dzieł ekipy Nike Basketball tym razem stoi po drugiej stronie barygady porównując do wspomnianego wyżej wariantu. Chodzi mi tu o kolorystykę, która w tym przypadku to tylko i wyłącznie czysta biel. Ciekawostką jest tu fakt, że designerzy zamiast termozgrzewalnych panel zastosowali białą skórę. Czegoś takiego w tym modelu jeszcze nie było. Oprócz tego jest jeszcze rzecz jasna siateczka i cztery zapięcia na rzep, które również są białe. W tym samym kolorze jest również podeszwa z półprzezroczystym lodowym spodem.

Premiera za Oceanem już się odbyła, na premierę w polskim sklepie Nike Basketball musimy poczekać. Sprawdzajcie jednakże link na bieżąco, mogą pojawić się w każdej chwili.

Nike LeBron Soldier 11
White/Black-Pure Platinum
1 Lipiec 2017
897644-103
$130

Nike LeBron Soldier 11 White Ice-1 Nike LeBron Soldier 11 White Ice-2 Nike LeBron Soldier 11 White Ice-3 Nike LeBron Soldier 11 White Ice-4 Nike LeBron Soldier 11 White Ice-5

 

 

Reklama
koszulki nba nike