Nike LeBron Soldier 11 SFG Medium Olive

W tym roku LeBron James wraz z Nike Basketball zaprezentował nam nowy model w postaci butów Zoom Soldier 11. Dziś mam dla Was jego kolejne wcielenie w postaci wersji opisywanej jako Medium Olive/Black-Black.

Całość utrzymana jest w mocno militarnym klimacie. Głównym kolorem, który rozdaje tu karty jest zgniła militarna zieleń. Jeden odcień widzimy na górnych partiach cholewki wykonanych z siateczki oraz na czterech zapięciach na rzep. Tak tak, czterech, w nowym wydaniu mamy o jeden więcej niż poprzednio. Drugi odcień zieleni wpadł na dolną partię wykonaną z zamszu. Natomiast podeszwa to kolejny odcień, ale również zgniła zieleń. Jedynym przełamaniem jest tu kolor czarny, który został użyty na bocznej łyżwie. W podeszwie znajdziemy oczywiście poduszki Zoom Air, które odpowiadają za bardzo dobrą amortyzację. Od spodu podeszwę mamy w brązowej gumie.

Widoczne tu buty Nike Soldier 11 dostaniecie w polskim sklepie Nike Basketball w ciągu najbliższych dni/tygodni. Śledźcie uważnie ich nowości i nie przegapcie premiery.

Nike LeBron Soldier 11 SFG
Medium Olive/Black-Black
897646-200
Lato 2017
$130

Nike LeBron Soldier 11 SFG Medium Olive-1 Nike LeBron Soldier 11 SFG Medium Olive-2 Nike LeBron Soldier 11 SFG Medium Olive-3 Nike LeBron Soldier 11 SFG Medium Olive-4 Nike LeBron Soldier 11 SFG Medium Olive-5

Reklama
koszulki nba nike