Nike LeBron 15 Pride of Ohio

Nike Basketball nie spoczywa na laurach i już szykuje się do kolejnej premiery. Tym razem na sklepowe półki wyślą nową wersję butów Nike LeBron 15 zatytułowaną Pride of Ohio.

Co do samego buta to cholewka została wykonana z wysokiej jakości przędzy nazwanej BattleKnit w czarno szarym kolorze. Projekt został ożywiony różowo szarymi elementami jak kołnierz oraz podeszwa z nowym systemem amortyzacji. Wisienką na torcie zdają się być ciemnobordowe elementy ze skóry. Widzimy je w miejscu, gdzie zazwyczaj jest język oraz na tyle. Jeśli jesteś gościem, który gra na pozycji 3 lub 4 to śmiało możesz powijać. Osoby grające mocno na crossach i gwałtownych zmianach kierunku biegu mogą czuć się zawiedzione trakcją.

Widoczne tu buty Nike LeBron 15 „Pride of Ohio” zadebiutowały w sklepie tymczasowym w Ohio już 17 października, ale pojawią się w szerszej ofercie już za kilka dni, bo 18 listopada. Sprawdzajcie wtedy internetowy sklep Nike Basketball.

Nike LeBron 15 Pride of Ohio-1 Nike LeBron 15 Pride of Ohio-2 Nike LeBron 15 Pride of Ohio-3 Nike LeBron 15 Pride of Ohio-4 Nike LeBron 15 Pride of Ohio-5 Nike LeBron 15 Pride of Ohio-6

 

Reklama
koszulki nba nike