Nike Kyrie 3 Time To Shine

W marcu w dobrych sklepach z koszykarskimi butami zawita spory zestaw od Nike Basketball, którego tytuł to Time To Shine. Pokazaliśmy Wam już Nike KD 9 Elite, więc pora na kolejny model z tego packu. Bohaterem tego wpisu będą buty Kyrie 3.

Trzeci promodel Kyrie Irvinga z Cavs będzie miał cholewkę w bardzo jasnym odcieniu szarości. Jedynym akcentem, który rzuca się tu w oczy to boczny Swoosh, który mieni się różnymi kolorami niczym tęcza. Cały but postawiono na białej podeszwie z przezroczystym spodem. Dwie kolorowe wypustki pod przednią częścią buta zapewniają doskonałą przyczepność podczas szybkich zmian kierunku. Jesteśmy jednak ciekawi jak się zachowa przezroczysty spód, który zazwyczaj lubi łapać kurz.

Zastanawiacie się, gdzie kupić opisywane buty Nike Kyrie 3? Już spieszę z podpowiedzią. 24 marca pojawią się w polskim sklepie Nike Basketball pod tym linkiem.

Nike Kyrie 3 Time To Shine-1 Nike Kyrie 3 Time To Shine-2 Nike Kyrie 3 Time To Shine-3 Nike Kyrie 3 Time To Shine-4 Nike Kyrie 3 Time To Shine-5 Nike Kyrie 3 Time To Shine-6 Nike Kyrie 3 Time To Shine-7

Reklama
koszulki nba nike