Nike Kyrie 3 OD SRODKA

W najnowszej odsłonie serii ‚od środka’ wracam do marki Nike Basketball by pokazać Wam buty Nike Kyrie 3 rozłożone na czynniki pierwsze. Zobaczycie tu jak wyglądają buty od środka.

No i w końcu mamy na warsztacie kolejny promodel ze stajni spod znaku Swoosha. Tym razem jest to but Kyriego Irvinga, a dokładniej jego trzecia odsłona. Widzimy tu jak but wygląda od środka, każdy materiał tworzący cholewkę, jak również przekrój podeszwy. Fajnym aspektem cholewki jest dodatkowe wypchanie w okolicach Achillesa, pomaga to w trzymaniu stopy w bucie. Od środka pod siateczką mamy coś w rodzaju nylonu.

A propos podeszwy, czyli najważniejszego elementu tych butów to należy wspomnieć, że trakcję ma bezbłędną. W tym aspekcie projektanci spisali się na medal. Z kolei jeśli chodzi o amortyzację to widzimy tu tylko i wyłącznie poduszkę Nike Zoom Air pod piętą załadowaną od góry podeszwy. Jej wymiar to 55,84mm na 51,73mm przy rozmiarze US9. Natomiast grubość to 10,51mm. Mamy zatem wymiar podobny do chociażby Kobe Elite 11. Jednakże coś jest z nią nie tak, ponieważ mało osób odczuwa jakąkolwiek amortyzację w tym bucie. Grubość podeszwy pod poduszką wynosi 10,28mm (22,91 z poduszką), z kolei pod śródstopiem wynosi ona 17,82mm.

Nie pozostaje mi już nic innego jak zaprosić do poniższej galerii i samemu zobaczyć jak wyglądają buty od środka.

Wszystkie aktualne nowości o tym modelu znajdziesz pod tym linkiem. Z kolei buty Nike Kyrie 3 kupisz w oficjalnym sklepie Nike.

Nike Kyrie 3 [OD SRODKA]-2 Nike Kyrie 3 [OD SRODKA]-3 Nike Kyrie 3 [OD SRODKA]-4 Nike Kyrie 3 [OD SRODKA]-5 Nike Kyrie 3 [OD SRODKA]-6 Nike Kyrie 3 [OD SRODKA]-7 Nike Kyrie 3 [OD SRODKA]-8 Nike Kyrie 3 [OD SRODKA]-9 Nike Kyrie 3 [OD SRODKA]-10 Nike Kyrie 3 [OD SRODKA]-11 Nike Kyrie 3 [OD SRODKA]-12 Nike Kyrie 3 [OD SRODKA]-13 Nike Kyrie 3 [OD SRODKA]-14 Nike Kyrie 3 [OD SRODKA]-15 Nike Kyrie 3 [OD SRODKA]-16 Nike Kyrie 3 [OD SRODKA]-17 Nike Kyrie 3 [OD SRODKA]-18

Wszystkie aktualne nowości o tym modelu znajdziesz pod tym linkiem. Z kolei buty Nike Kyrie 3 kupisz w oficjalnym sklepie Nike.

Reklama
koszulki nba nike