Nike Kyrie 3 Marble

Designerzy Nike Basketball odchodzą na chwilę od krzykliwych i bardzo kolorowych wersji butów Nike Kyrie 3 i serwują nam wariant „Marble” w potrójnej czerni. By lepiej zapoznać się z modelem zerknijcie na oficjalne zdjęcia załączone poniżej.

Projektanci zamordowali ten model. Całość w kolorze czarnym, zarówno cholewka, jak i wszelkiego rodzaju detale jak chociażby sznurowanie, łyżwa na bokach cholewki czy podeszwa. Jednakże na tym ostatnim elemencie buta widzimy detale, które delikatnie ożywiają ten projekt. Mowa tu o szarawym wzorze przypominającym delikatnie wzór pojawiający się na marmurze (stąd nazwa tego wariantu). Jeśli szukasz czarnych butów do koszykówki ze znakomitą trakcją to ten wariant jest dla Ciebie.

Jeśli byłbyś nimi zainteresowany to widoczne tu buty Nike Kyrie 3 pojawią się w sklepie Nike Basketball już 15 lipca bieżącego roku.

Nike Kyrie 3 Marble-1 Nike Kyrie 3 Marble-2 Nike Kyrie 3 Marble-3 Nike Kyrie 3 Marble-4 Nike Kyrie 3 Marble-5 Nike Kyrie 3 Marble-6 Nike Kyrie 3 Marble-7

Reklama
koszulki nba nike