Nike Basketball prezentuje nowe Nike React Hyperdunk 2017 Flyknit

Tegoroczne finały niby są tym samym co rok temu, ale przynoszą nam wiele nowości. Ledwo co pisaliśmy o tym, że Steph zagrał w nowych Under Armour Curry 4, a już mamy kolejną porcję informacji do przekazania. Przed Wami oficjalne fotografie butów Nike React Hyperdunk 2017 Flyknit.

Nike Basketball specjalnie na finały NBA przygotowało swój całkiem nowy model z serii Hyperdunk. Na parkietach amerykańskiej ligi zadebiutował w nich nie kto inny jak sam Draymond Green. Co do samego buta to podobno jest on najbardziej innowacyjny z całej serii. Po pierwsze cholewkę mamy wykonaną z przędzy Flyknit, która sięga wysoko aż po same kostki. Oczywiście tkano ją w różnych kierunkach i gęstościach w zależności od części buta i zapotrzebowania. Dochodzi do tego jeszcze Flywire przy wiązaniu okalający i trzymający stopę. Jednakże najbardziej interesuje nas podeszwa, ponieważ Nike Basketball wprowadza tu całkiem coś nowego w postaci podeszwy i amortyzacji React. Co to konkretnie jest jeszcze nie wiemy. Czy to będzie coś lepszego niż Lunarlon? Czas pokaże. Jak tylko się dowiemy czegoś nowego to od razu damy Wam znać. Kropką nad i jest mały Swoosh po boku, który moim zdaniem mógłby być zdecydowanie większy.

Niestety szczegółów co do premiery butów Nike React Hyperdunk 2017 Flyknit w internetowym sklepie Nike Basketball też jeszcze nie znamy. Śledźcie nas uważnie, będziemy jeszcze o nich wspominać.

Nike Basketball prezentuje nowe Nike React Hyperdunk 2017 Flyknit-1 Nike Basketball prezentuje nowe Nike React Hyperdunk 2017 Flyknit-2

Reklama
koszulki nba nike