Nike Air Shake NDestrukt White Navy Black

Wychodzi na to, że buty Air Shake NDestrukt w kolorystyce White / Navy w końcu pojawią się w sklepach. Pierwotnie miały być dostępne w kwietniu, ale Nike przesunęło premierę na tera, na końcówkę maja.

Wcześniej pokazywałem Wam wersje Triple White, dziś mam coś bardzo podobnego. Jest to oryginalna kolorystyka z 1996 roku. Designerzy ponownie stawiają na białą skórę, z której skonstruowano niemalże całą cholewkę. W ramach przełamania dochodzi ciemny granat, który pojawia się na wykończenia poszczególnych paneli, a także na wyściółce i pętelce na zapiętce. Granatowa jest również obwoluta Swoosha na górnym panelu. Wszystko to spoczywa na białej podeszwie z czarnym spodem.

Szykujcie się na premierę na przełomie maja i czerwca. Wtedy to właśnie Nike Air Shake NDestrukt powinny pojawić się w sklepie internetowym Nike.

Nike Air Shake NDestrukt White Navy Black-1 Nike Air Shake NDestrukt White Navy Black-2 Nike Air Shake NDestrukt White Navy Black-3 Nike Air Shake NDestrukt White Navy Black-4 Nike Air Shake NDestrukt White Navy Black-5

 

Reklama
koszulki nba nike