Nike Air Shake NDestrukt Triple White

Kilka dni temu wspominałem, że powracają kultowe buty Nike Air Shake NDestrukt, w których grywał nie kto inny jak sam Dennis Rodman. Dziś mam dla Was ich kolejny wariant kolorystyczny, którego można określić jako Triple White.

But, którego cholewka może przypominać delikatnie robaka (taka była ksywa Rodmana) będzie w całości zabarwiona na biało. Nieważne czy to podeszwa, czy główne materiały i panele, wszystko łącznie z akcentami i dodatkami będzie białe. Na koniec przypomnę, że elementem charakterystycznym tego modelu jest boczne wiązanie, które oczywiście będzie tu takie samo jak w oryginale. Konstrukcję tego wydania oparto na białej skórze.

Konkretnej daty premiery opisywanych Air Shake NDestrukt jeszcze nie znam, ale powinny to być najbliższe dni/tygodnie. Sprawdzajcie zatem na bieżąco dział nowości w internetowym sklepie Nike.

Nike Air Shake NDestrukt Triple White-1 Nike Air Shake NDestrukt Triple White-2 Nike Air Shake NDestrukt Triple White-3 Nike Air Shake NDestrukt Triple White-4 Nike Air Shake NDestrukt Triple White-5

Reklama
koszulki nba nike