Nike Air Foamposite Pro Metallic Gold

Odchodzę na kilka chwil od stricte koszykarskich butów i zaglądam co słychać w sektorze retro / lifestyle. Wszystko to za sprawą nowej wersji butów Air Foamposite Pro, które powracają w wersji Metallic Gold.

Poniżej umieszczam oficjalne fotografie od Nike, dzięki którym zapoznacie się z nimi ciut bliżej. Jest to dość specyficzne wydanie i to ze względu na dwa aspekty. Po pierwsze cholewka została skąpana w kadzi z metalicznie złotą farbą. A po drugie faktura cholewki przypomina delikatnie wzór na włóknie węglowym. Projekt dopełnia kontrastowy czarny kolor, który widzimy na podeszwie jak również w górnych partiach cholewki, przy sznurowaniu i na kołnierzu oraz języku.

Mam dla Was dobre wiadomości, ponieważ widoczne tu buty Nike Air Foamposite Pro pojawią się w polskim sklepie Nike już 19 października.

Nike Air Foamposite Pro Metallic Gold-1 Nike Air Foamposite Pro Metallic Gold-2 Nike Air Foamposite Pro Metallic Gold-3 Nike Air Foamposite Pro Metallic Gold-4 Nike Air Foamposite Pro Metallic Gold-5 Nike Air Foamposite Pro Metallic Gold-6 Nike Air Foamposite Pro Metallic Gold-7

 

Reklama
koszulki nba nike