Mamy pierwsze zdjecia butow Nike KD 10

Wychodzi na to, że Nike Basketball szykuje się na premierę 10 modelu sygnowanego nazwiskiem Kevina Duranta. Przed Wami pierwsze zdjęcia butów Nike KD 10, które pojawią się w kolorystyce White/Chrome-Pure Platinum.

Widoczne tu buty będą wykonane w dużej mierze z przędzy Flyknit, która w naszym przypadku zabarwiona jest na kolor biały. Na tyle dochodzi dodatkowy panel z szarego zamszu, a na nim umieszczono chromowy Swoosh. Wiązanie będzie dość nietypowe, ponieważ będzie dochodziło prawie do samej podeszwy. Zmieniono również trakcję, teraz na spodzie podeszwy zobaczymy cylindryczny wzór. Oczywiście pod stopami nadal będzie poduszka Zoom Air na całej długości. Ogólny design może Wam przypominać KD9 Elite.

Ich premiera przewidziana jest szybciej niż myślisz. Buty Nike KD10 powinny pojawić się już 5 czerwca, a będzie je można kupić w polskim sklepie Nike Basketball.

Mamy pierwsze zdjecia butow Nike KD10-1 Mamy pierwsze zdjecia butow Nike KD10-2 Mamy pierwsze zdjecia butow Nike KD10-3 Mamy pierwsze zdjecia butow Nike KD10-4 Mamy pierwsze zdjecia butow Nike KD10-5

Reklama
koszulki nba nike