Jordan Ultra.Fly 2 Royal

Jeśli szukasz jakiś nowych butów do koszykówki i interesują Cię same nowości to może zerknij na świeży produkt od Jordan Brand. Amerykański gigant przedstawił jakiś czas temu modelu Jordan Ultra.Fly 2, które dziś prezentuję w kolorystyce nazwanej w skrócie Royal.

Patrząc na bryłę buta możecie mieć mieszane uczucia. No, ale nikogo to nie ździwi, ponieważ wzorowano się na Air Jordan 15, które po dziś dzień wzbudzają wiele kontrowersji. Przejdźmy jednak do konkretów. But został skonstruowany z siateczki, która w dużej mierze pokryta jest dodatkową warstwą syntetyka. W naszym przypadku siateczka jest w kolorze czarnym, podobnie jak sznurówki oraz język. Z kolei kolor niebieski, który daje mocny kontrast siadł na oczka na sznurówki, wspomnianą warstwę syntetyka oraz podeszwę, która od spodu jest biała. W tym ostatnim kolorze jest również Jumpman. W podeszwach znajdziemy poduszkę Zoom Air.

Opisywane buty Jordan Ultra Fly 2 kupicie w polskim sklepie Jordan Brand lub w sklepie Ataf skąd pochodzi zdjęcie tytułowe.

Sprawdź również drugą wersję opisywaną jako White / Black, o której pisałem kilka dni temu.

Jordan Ultra Fly 2 Royal-1 Jordan Ultra Fly 2 Royal-2 Jordan Ultra Fly 2 Royal-3 Jordan Ultra Fly 2 Royal-4 Jordan Ultra Fly 2 Royal-5 Jordan Ultra Fly 2 Royal-6

Reklama
koszulki nba nike