Jordan SuperFly 2017 River Rock Camo

Obok Air Jordan 31 Low „Camo” na sklepowe półki wpada również całkiem nowy model ze stajni, czyli Jordan SuperFly 2017 w takiej samej kolorystyce nazwanej dokładnie River Rock Camo.

W tym przypadku niemalże cała cholewka zabarwiona jest na zgniłą militarną zieleń. Jedynie na tyle widzimy delikatny wzór kamuflażu, który został przełamany żywą czerwienią na Jumpmanie. Model ten spoczywa na świeżej podeszwie z nowym systemem amortyzacji React, który może delikatnie przypominać lunarlon. Co do trakcji to spodziewajcie się bardzo dobrej przyczepności do parkietu. W naszym przypadku podeszwa jest zielona, ale jej spód jest przezroczysty z czerwonymi punktami większego nacisku stopy na podłoże.

Zapytacie zapewne gdzie kupić Jordan SuperFly 2017 widoczne na poniższych zdjęciach. Już spieszę z informacjami. Premiera w oficjalnym sklepie Jordan Brand przewidziana jest na 1 września.

Jordan SuperFly 2017 River Rock Camo-1 Jordan SuperFly 2017 River Rock Camo-2 Jordan SuperFly 2017 River Rock Camo-3 Jordan SuperFly 2017 River Rock Camo-4 Jordan SuperFly 2017 River Rock Camo-5

Reklama
koszulki nba nike