Jordan Pro Strong

Jordan Brand z okazji dwudziestolecia przywraca do sprzedaży model model Jordan Pro Strong. W pierwszej kolejności wyjdzie on w dwóch kolorystykach. Będzie to wersja LA, czyli Black / Gold oraz wersja Black/Varsity Red-White, czyli w barwach Chicagowskich Byków.

Model ten jest klonem Air Jordan 13, ale stworzony dla silniejszych i cięższych zawodników. Za przykład niech posłuży Vin Baker grający na pozycji silnego skrzydłowego czy środkowego.

W obu przypadkach mamy konstrukcje oparte na skórze. Przy czym wersja Bulls ma skórę z delikatną fakturą, natomiast wersja LA jest gładka. Ciekawostką w przypadku tej drugiej wersji jest wkładka z mapą Los Angeles.

Widoczne tu buty Jordan Pro Strong powinny powoli pojawiać się na sklepowych półkach. W Polsce sprawdzajcie na bieżąco nowości w oficjalnym sklepie Jordan Brand.

vin baker jordan pro strong

Jordan Pro Strong-1 Jordan Pro Strong-2 Jordan Pro Strong-3 Jordan Pro Strong-4 Jordan Pro Strong-5 Jordan Pro Strong-6 Jordan Pro Strong-7 Jordan Pro Strong-8 Jordan Pro Strong-9 Jordan Pro Strong-10 Jordan Pro Strong-11 Jordan Pro Strong-12

Reklama
koszulki nba nike