jimmy-butler-eminem-carhartt-air-jordan

Jimmy Butler jest jednym z graczy NBA, który został podpisany przez markę Jordan Brand i dzięki temu ma możliwość gry w najnowszych Jordanach. Jednakże w meczu przeciwko swojej poprzedniej drużynie Chicago Bulls zdecydował się wybrać Jordany za 20000 dolarów!

Tak, dokładnie – dwadzieścia tysięcy dolarów! Chodzi dokładnie o Air Jordan 4 powstałe w kolaboracji z marką Carhartt WIP oraz raperem Eminemem. Wyszły one w niesamowicie limitowanej edycji i trzeba żeby posiadać je w swojej kolekcji należy liczyć się z wydatkiem pomiędzy około 20 tyś dolarów, jak Ci się poszczęści to może uda Ci się je zgarnąć za 15. Najdroższa para poszła na rynku wtórnym za 30 okrągłych tysięcy! Obłęd!

Wcale się mu nie dziwię. Każdy z nas chce wyglądać jak najlepiej przed swoją ex. Niestety, buty nie pomogły i Jimmy Butler oraz jego Timberwolves przegrali z Bulls pomimo bardzo dobrego występu (zdobył 38 punktów).

jimmy-butler-eminem-carhartt-air-jordan-1 jimmy-butler-eminem-carhartt-air-jordan-2 jimmy-butler-eminem-carhartt-air-jordan-3

Reklama
koszulki nba nike