kobe bryant big baller brand

Kobe Bryant, legenda Los Angeles Lakers i długoletni współpracownik Nike Basketball udzielił ostatnio szerokiego wywiadu. Jedno z pytań dotyczyło marki Big Baller Brand.

BBB to marka założona przez ojca Lonzo Balla, który z tegorocznego draftu wszedł właśnie do Los Angeles Lakers. Wokół chłopaka dzieje się sporo, między innymi niemałe zamieszanie na temat jego butów. Raz, że cena jest z kosmosu, a dwa że projekt to jawna kopia innych modeli, w tym butów Kobego Bryanta.

No i przechodzimy tu do rzeczy. Reporter zapytał Bryanta co myśli o Lonzo Ballu i jego butach, a to odpowiedzi legendy:

Nie jest tak dobry by mieć swoje buty i zakładać swoją markę.

Na tym rynku i w tym biznesie ważne jest by produkt był na miejscu i na czas. Jedyna szansa by konkurować z największymi to mieć odpowiednią technologię, mieć produkt innowacyjny i dobry jakościowo” – dodaje po chwili Kobe.

Na chwile obecną buty nie mają jakiejś znaczącej technologii, kopiowały Boost od adidasa. Do tego zbierano już zamówienia, ale data premiery były odsunięta w czasie na pół roku do przodu.

Na koniec Kobe Bryant dodaje, że wspiera pomysł działania na własny sposób, co jest głównym założeniem marki Big Baller Brand.

Reklama
koszulki nba nike