nikeconnect koszulka nba

W czerwcu 2015 roku Nike ogłosiło rozpoczęcie współpracy z NBA. Dzięki temu porozumieniu od początku sezonu 2017-2018 wszystkie drużyny NBA będą grały w koszulkach ze Swooshem lub Jumpmanem. W dniu dzisiejszym obie strony ogłosiły prawdziwy krok w przyszłość dla fanów amerykańskiej koszykówki. Chodzi o połączenie aplikacji NikeConnect z koszulkami NBA!

Zapytacie zapewne o co chodzi?! Już wyjaśniam w miarę prosto i dokładnie. Dzięki tej opcji dostaniecie dostęp do eksluzywnych materiałów na temat zawodników i całej NBA, a wszystko to w Twoim smartfonie.

Nike przedstawiło dziś koszulki, dzięki którym dostaniesz i odblokujesz spersonalizowane informacje w real-time, a wszystko to dzięki połączeniu na linii koszulka -> smartfon -> NikeConnect.

Poniżej przedstawiam krok po kroku jak działa NikeConnect na koszulkach NBA.

1KUP KOSZULKĘ Z NIKECONNECT

Kup koszulkę swojej ulubionej drużyny z NikeConnect na stronie nike.com/nba, amerykańskim nbastore.com lub w lokalnym sklepie stacjonarnym.

2ŚCIĄGNIJ APLIKACJĘ NIKECONNECT

Aplikacja będzie dostępna od 29 września na urządzenia z systemem iOS
(iPhone 7 lub nowsze) i Android (w wersji 4.2 lub nowszej).

3URUCHOM APLIKACJĘ NIKECONNECT NA TWOIM SMARTFONIE

4DOTKNIJ SWOIM SMARTFONEM METKI NA DOLE KOSZULKI

Znajduje się tam chip NFC pod logo NikeConnect. Całość uruchomi się automatycznie.

5ZAPISZ SIĘ SWOIM KONTEM NIKEPLUS

Uruchomi się strona z koszulką Twojego gracza i od teraz jesteś połączony. Włącz sobie w dowolnym momencie, a otrzymasz unikalny materiał na temat Twojego gracza i drużyny, jak na przykład materiał przedmeczowy czy skróty. Dodatkowo w dzień meczowy otrzymasz nowe oferty.

6ZOSTANIESZ AUTOMATYCZNIE POŁĄCZONY Z CENTRALĄ “DRUŻYNA”

Znajdziesz tu ramkę z odliczaniem do meczu, aktualnym wynikiem w czasie meczu, a także pomeczowy wynik. Dochodzą do tego informacje gdzie i kiedy Twoja drużyna gra następny mecz, a także statystyki Twojego gracza.

Pod ramką znajdziesz również materiały dotyczące drużyny. Mowa tu o materiałach video z meczów, sytuacji przedmeczowych czy gify połączone z Twoim graczem oraz drużyną. Po kliknięciu możesz wszystko obejrzeć, a przy przytrzymaniu udostępnić online.

7LEWA STRONA APLIKACJI MA ZAKŁADKĘ “OFERTY”

Klikając w tę opcję otrzymujecie szansę skorzystać ze specjalnych ofert. Uzyskasz dostęp do produktów przed ich premierą, a także odblokujesz nagrody MyPLAYER Boost w grze
NBA 2K18. Jakby tego było mało to możecie zerknąć na playlistę Spotify zawodników NBA!!! Magia!

8PRAWA STRONA APLIKACJI MA ZAKŁADKĘ “KOSZULKA”

Znajdziesz tu historię Twoich połączeń z dni meczowych i nie tylko.

 

Całość, zarówno aplikacja jak i koszulki będą dostępne od 29 września 2017 roku. Koszulki kupicie na stronie nike.com/nba, amerykańskim nbastore.com lub w lokalnym sklepie stacjonarnym.

NBA_CDP_P3_des