Stephen Curry zadebiutowal w nowych Under Armour Curry 4

Jak na razie Golden State Warriors rozjeżdżają Cavs w finałach NBA jak chcą. My jednak skupiliśmy się na czymś innym. Gwiazda Warriors, czyli Stephen Curry wystąpił w finałach w całkiem nowych butach Under Armour Curry 4!

Poniżej zamieszczam kilka ujęć modelu, który może zadebiutować na sklepowych półkach już za kilka chwil. Dostajemy tu ponownie wysoką cholewkę, przy czym kołnierz wydaje się być bardzo elastyczny i przypomina delikatnie skarpetę. Pierwsza wersja tego modelu pojawia się w kolorze białym z nakrapianą podeszwą oraz złotymi akcentami. Wszystkie specyfikacje technologiczne pozostają jeszcze w tajemnicy. Jak tylko się dowiemy czegoś nowego to od razu damy Wam znać.

Under Armour nie podało jeszcze daty sklepowej premiery modelu Curry 4, ale spekuluje się o tegorocznym październiku. Dajcie znać w komentarzach co o nich myślicie.

Stephen Curry zadebiutowal w nowych Under Armour Curry 4-1 Stephen Curry zadebiutowal w nowych Under Armour Curry 4-2 Stephen Curry zadebiutowal w nowych Under Armour Curry 4-3 Stephen Curry zadebiutowal w nowych Under Armour Curry 4-4

 

Reklama
koszulki nba nike