CJ McCollum podpisal wieloletni kontrakt z firma Li-Ning

Młoda gwiazda NBA C.J. McCollum opuszcza szeregi Nike Basketball i podpisuje wieloletni kontrakt z chińską marką Li-Ning.

Zawodnik Portland Trail Blazers pierwsze cztery lata w NBA spędził grając w butach spod znaku Swoosha. Teraz na jego nogach zobaczymy produkty chińskiej marki Li-Ning, która w swoich szeregach ma już kilku innych zawodników najlepszej ligi świata. Zawodnik zmienił ‚barwy’ po tym jak Nike nie wyrównało oferty konkurencyjnej firmy.

Myślę, że współpraca z Li-Ning będzie świetna” – opowiada C.J. McCollum. „Oczywiście jest to chińska marka, ale to daje mi dobrą promocję na wschodzie, a także nowe możliwości biznesowe w Azji. To są aspekty, których nie mogę się doczekać. Mój dobry znajomy Evan Turner, który jest już częścią tej marki, a także rozmowy D Wadem w ciągu ostatnich miesięcy pozwoliły mi zrozumieć ten brand, a także kierunek jego działania oraz sposób w jaki sposób mogę być jego częścią” – dodaje po chwili C.J.

McCollum był MIP – Most Improved Player sezonu 2015/16, a średnia punktów w ostatnich sezonach sięgnęła poziomu 22 na mecz.

Na chwilę obecną nie wiadomo czy dostanie swój osobny model butów czy będzie grał w specjalnie zaprojektowanych kolorystykach już istniejących modeli.

CJ McCollum podpisal wieloletni kontrakt z firma Li-Ning-1 CJ McCollum podpisal wieloletni kontrakt z firma Li-Ning-2

Reklama
koszulki nba nike