Buty Lonzo Balla w kolorach druzyn NBA z losowania draftu

Wszyscy kibice z zapartym tchem oglądali losowanie kolejności w tegorocznym drafcie NBA. My spoglądaliśmy na to z ciekawości, ale zawodnicy z amerykański uczelni wiążą z tym losowaniem swoją przyszłość. Pomiędzy nimi jest oczywiście Lonzo Ball, który może zostać jedną z gwiazd NBA.

Jeszcze Lonzo nie zadebiutował w NBA, a już zdążył zaprojektować swój własny model butów. Mode ZO2 wyjdzie nakładem firmy jego ojca – Big Baller Brand. Na chwilę obecną pokazali je tylko i wyłącznie w jednym kolorze. Jednakże ekipa Sole Collectora i artysta Patso Dimitrov postanowili pokazać je w barwach wszystkich drużyn, które brały udział w losowaniu, no bo przecież nigdy nie wiadomo gdzie trafi Ball.

Zerknijcie zatem na efekt końcowy i dajcie znać w komentarzach na Facebooku, która wersja wypadła najlepiej.

Buty Lonzo Balla w kolorach druzyn NBA z losowania draftu-1 Buty Lonzo Balla w kolorach druzyn NBA z losowania draftu-2 Buty Lonzo Balla w kolorach druzyn NBA z losowania draftu-3 Buty Lonzo Balla w kolorach druzyn NBA z losowania draftu-4 Buty Lonzo Balla w kolorach druzyn NBA z losowania draftu-5 Buty Lonzo Balla w kolorach druzyn NBA z losowania draftu-6 Buty Lonzo Balla w kolorach druzyn NBA z losowania draftu-7 Buty Lonzo Balla w kolorach druzyn NBA z losowania draftu-8 Buty Lonzo Balla w kolorach druzyn NBA z losowania draftu-9 Buty Lonzo Balla w kolorach druzyn NBA z losowania draftu-10 Buty Lonzo Balla w kolorach druzyn NBA z losowania draftu-11 Buty Lonzo Balla w kolorach druzyn NBA z losowania draftu-12 Buty Lonzo Balla w kolorach druzyn NBA z losowania draftu-13 Buty Lonzo Balla w kolorach druzyn NBA z losowania draftu-14

Reklama
koszulki nba nike