Anta KT3 czy tak bedzie wygladal trzeci model Klaya Thompsona

Całkiem niedawno Klay Thompson przedłużył kontrakt z chińską marką Anta aż za 80mln dolarów, a już w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia ich kolejnego projektu. Poniżej widzicie nowe buty Anta KT3, które będą najprawdopodobniej jego trzecim promodelem.

Cholewka buta wydaje się być zrobiona ze swego rodzaju przędzy i to w całości, więc możemy się spodziewać lekkiego i być może przewiewnego modelu. Całość postawiono na dość agresywnie wyglądającej podeszwie, jednakże na chwilę obecną nie posiadam specyfikacji technicznej by przybliżyć Wam zastosowane rozwiązania. Najbardziej charakterystycznym elementem jest tu bezsprzecznie zapięcie na rzep przy kostce i kołnierzu. Ciekawe jak to będzie się spisywało przy bieganiu?

Na chwilę obecną nie znam jeszcze żadnych szczegółów co do premiery opisywanych butów Anta KT3, ale jak się tylko czegoś nowego dowiem to od razu dam Wam znać.

Anta KT3 czy tak bedzie wygladal trzeci model Klaya Thompsona-1 Anta KT3 czy tak bedzie wygladal trzeci model Klaya Thompsona-2 Anta KT3 czy tak bedzie wygladal trzeci model Klaya Thompsona-3 Anta KT3 czy tak bedzie wygladal trzeci model Klaya Thompsona-4

Reklama
koszulki nba nike