Air Jordan 8 Cool Grey

Wracam do tematu Jordanów, a to za sprawą sobotniej premiery butów Air Jordan 8. Mowa tu o całkiem nowej kolorystyce, która zadebiutuje na sklepowych półkach. Mam tu na myśli wersję Cool Grey, której oficjalne fotografie widzicie poniżej.

Model ten pierwszy raz pojawił się w sklepach w 1993 roku, co jest wspominane na pasku na zapiętce. Teraz projektanci Jordan Brand serwują nam całkiem nowy wariant, w którym główną rolę ogrywa kolor szary. Jest to zawiązanie do kilku innych kultowych modeli sprzed lat (Air Jordan XI z 2001 roku). Konstrukcja w dużej mierze bazuje na zamszu, który na boku ma dodatkową perforację. Jedynie na tyle zastosowano inny materiał, ale on również jest szary. Całość postawiono na podeszwie w kilku jaśniejszych odcieniach szarości, a nad nią umieszczono charakterystyczny dla tego modelu mudguard z niejednolitym wzorem.

Mam dla Was dobrą wiadomość, widoczne tu buty Air Jordan VIII pojawią się w polskim sklepie Jordan Brand już 26 sierpnia. Nie przegapcie premiery.

Air Jordan 8 „Cool Grey”
Cool Grey/Wolf Grey-Cool Grey
305381-014
26 Sierpień 2017
$190

Air Jordan 8 Cool Grey-1 Air Jordan 8 Cool Grey-2 Air Jordan 8 Cool Grey-3 Air Jordan 8 Cool Grey-4 Air Jordan 8 Cool Grey-5 Air Jordan 8 Cool Grey-6 Air Jordan 8 Cool Grey-7 Air Jordan 8 Cool Grey-8

Reklama
koszulki nba nike