Air Jordan 7 Pure Platinum

Jordan Brand szykuje się do premiery całkiem nowej wersji butów Air Jordan 7, które zadebiutowały 25 lat temu, dokładnie w 1992 roku. Teraz powrócą w nowej kolorystyce zatytułowanej Pure Platinum. Jest to wydanie niemalże identyczne jak opisywane już Air Jordan 13 „Pure Platinum”, które miały premierę kilka dni temu.

Bazą w tym projekcie Siódemek jest jaśniutki platynowy zamsz. Widzimy go na bocznych panelach i toeboxie. Z kolei tył buta, kołnierz, a także małe elementy na boku i okolice sznurowania mamy w białej skórze. Przy kołnierzu designerzy dopieszczają projekt srebrnym Jumpmanem, jeżyk barwią na szaro i całość stawiają na białej podeszwie z szarymi akcentami. Kropką nad i jest białe sznurowanie.

Widoczne tu Air Jordan VII pojawią się w polskim sklepie Jordan Brand już w najbliższą sobotę, to jest 3 czerwca bieżącego roku.

Air Jordan 7
White/Metallic Silver-Pure Platinum
304775-120
3 Czerwiec 2017
799 PLN

Air Jordan 7 Pure Platinum-1 Air Jordan 7 Pure Platinum-2 Air Jordan 7 Pure Platinum-3 Air Jordan 7 Pure Platinum-4 Air Jordan 7 Pure Platinum-5 Air Jordan 7 Pure Platinum-6 Air Jordan 7 Pure Platinum-7

 

Reklama
koszulki nba nike