Air Jordan 5 Flight Suit University Red

Na sklepowych półkach wylądowała właśnie całkiem nowa wersja butów Air Jordan 5, która jest częścią większego zestawu zatytułowanego Flight Suit. Dzisiejszy bohater to wariant opisywany jako University Red.

Jest to pierwszy wariant inspirowany dresami z przełomu lat ’80 i ’90. Na pierwszy ogień idzie wersja wykonana z czerwonego zamszu. W tym samym kolorze jest również siateczka na boku, wiązanie oraz podeszwa. Dochodzi do tego srebrny język, czarna wyściółka oraz czarne zęby na podeszwie, która od spodu jest półprzezroczysta.

Widoczne tu Air Jordan V są już do kupienia od 1 lipca w oficjalnym sklepie Jordan Brand, ale zostało tylko kilka rozmiarów, trzeba szukać w innych sklepach.

Air Jordan 5 “Flight Suit”
University Red/Black-University Red
136027-602
1 Lipiec 2017
799 PLN

Air Jordan 5 Flight Suit University Red-1 Air Jordan 5 Flight Suit University Red-2 Air Jordan 5 Flight Suit University Red-3 Air Jordan 5 Flight Suit University Red-4 Air Jordan 5 Flight Suit University Red-5 Air Jordan 5 Flight Suit University Red-6 Air Jordan 5 Flight Suit University Red-7 Air Jordan 5 Flight Suit University Red-8

Reklama
koszulki nba nike