Air Jordan 4 Pure Money

No i stało się. W dniu wczorajszym odbyła się bardzo interesująca premiera od Jordan Brand. Na sklepowe półki powróciła jedna z najbardziej oczekiwanych wersji modelu Air Jordan 4. Mianowicie kolorystyka ochrzczona jako Pure Money, którą widzicie na załączonych poniżej oficjalnych fotografiach.

Wydanie to pojawiło się do tej pory tylko i wyłącznie raz i było to 20 maja 2006 roku. Ekipa amerykańskiej marki postanowiła przywrócić buty sprzed 11 laty w niezmienionej wersji. Mamy zatem Czwórki wykonane z białej skóry i to praktycznie w całości. Biała jest również siateczka na boku, skrzydełka oraz sznurówki. Całość postawiono na białej podeszwie. Jedyną rozrywką i charakterystycznym elementem są srebrne akcenty w postaci oczek na sznurówki oraz Jumpmana na tyle cholewki.

Buty Air Jordan 4 są do kupienia w oficjalnym sklepie Jordan Brand. Kliknij i sprawdź czy został jeszcze Twój rozmiar. Powijaj bez zastanowienia.

Air Jordan 4 “Pure Money”
White/Metallic Silver-Pure Platinum
308497-100
13 Maj 2017
799 PLN

Air Jordan 4 Pure Money-2 Air Jordan 4 Pure Money-3 Air Jordan 4 Pure Money-4 Air Jordan 4 Pure Money-5 Air Jordan 4 Pure Money-6

Reklama
koszulki nba nike