Air Jordan 4 Alternate Motorsport

Po niedawnej premierze Air Jordan 4 w wersji Pure Money już kurz opadł, więc powoli trzeba się szykować na kolejną premierę od Jordan Brand. Już w najbliższy weekend odbędzie się premiera kolorystyki Alternate Motorsport, która pojawi się pierwszy raz w historii.

Ten całkiem nowy wariant kolorystyczny jest odpowiedzią na wersję Motorsport, która powróciła do sprzedaży kilka tygodni temu. Niektórzy nazywają ten wariant Alternate, a inni jako wersja wyjazdowa Motorsportów. Przechodząc już do samych butów to konstrukcja cholewki opiera się na skórze zabarwionej na kolor czarny. W tym samym kolorze jest również siateczka, język oraz wiązanie. Natomiast wyściółkę oraz oczka na sznurówki mamy w jasnym odcieniu szarości. Ten ostatni kolor wraz z bielą, czernią i kolorem niebieskim pojawia się również na podeszwie. Niebieski Jumpman na języku oraz szary na tyle zamykają ten projekt.

Widoczne tu buty Air Jordan IV pojawią się w zaprzyjaźnionym sklepie Ataf oraz oficjalnym sklepie Jordan Brand już 17 czerwca bieżącego roku.

Air Jordan 4 „Alternate Motorsport”
Black/Game Royal – Matte Silver – White
308497-006
17 Czerwiec 2017

Air Jordan 4 Alternate Motorsport-1 Air Jordan 4 Alternate Motorsport-2 Air Jordan 4 Alternate Motorsport-3 Air Jordan 4 Alternate Motorsport-4 Air Jordan 4 Alternate Motorsport-5

Reklama
koszulki nba nike