adidas Harden Vol 1 Cactus Kid

Niedawno pokazywałem Wam całkiem nowe adidas Harden Vol 1 w kolorystyce nazwanej Scarlet. Dziś idę o krok dalej i serwuję Wam wariant opisywany jako Cactus Kid.

Bohater tego wpisu to zdecydowanie inna bajka, tu dzieję się więcej niż u wyżej wspomnianego poprzednika. Jeden z obecnie najlepszych butów na rynku, jeśli chodzi o niskie cholewki, nadchodzi w wersji nawiązującej do czasów gry Hardena w Arizona State University podczas rozgrywek NCAA. Cholewka buta została wykonana z wytrzymałej nylonowej siateczki zabarwionej na kolor czarny. Idealny kontrast i przełamanie widzimy na skórzanym toeboxie w kolorze kaktusowej zieleni. Dopełniają to trzy pomarańczowe paski na tyle oraz barwne grafiki na wyściółce. W podeszwie nie brakuje rzecz jasna znakomitej amortyzacji Boost. Ten element mamy w kolorze czarnym z przezroczystym błękitnym spodem.

Dobra wiadomość jest taka, że widoczne tu buty adidas Harden Vol 1 ma oficjalnym sklep adidas Basketball na Polskę.

adidas Harden Vol 1 Cactus Kid-1 adidas Harden Vol 1 Cactus Kid-2 adidas Harden Vol 1 Cactus Kid-3 adidas Harden Vol 1 Cactus Kid-4 adidas Harden Vol 1 Cactus Kid-5

 

Reklama
koszulki nba nike