adidas Basketball prezentuje Crazy Explosive 2017 Primeknit

adidas Basketball szykuje się do premiery butów Crazy Explosive 2017 Primeknit, który może być jednym z ich najlepszych butów do koszykówki w historii.

W tym bucie ważne są dwa aspekty: podeszwa i materiał z którego zrobiono cholewkę. Zacznijmy od dołu, gdzie widzimy oczywiście Boost, to na nim opiera się cały projekt podeszwy. Został on dodatkowo otoczony przezroczystym tworzywem TPU, który zabezpiecza nam podeszwę przez nadmiernym skrętem lub podkręceniem stopy. Z kolei cholewka została wykonana z przędzy Primeknit, a zaprojektowano ją tak by otaczała stopę niczym skarpeta, całość zakończono czymś podobnym do ściągacza. Za trzymanie stopy odpowiedzialne jest wiązanie z pięcioma oczkami. Branding ograniczono do minimum, jedynie na tyle widzimy trzy krótkie kontrastowe paski.

Konkretów co do premiery butów adidas Crazy Explosive 2017 Primeknit w polskim sklepie adidas jeszcze niestety nie znam. Śledźcie nas uważnie, będziemy jeszcze o nich wspominać.

adidas Basketball prezentuje Crazy Explosive 2017 Primeknit-1 adidas Basketball prezentuje Crazy Explosive 2017 Primeknit-2 adidas Basketball prezentuje Crazy Explosive 2017 Primeknit-3

Reklama
koszulki nba nike